Szkolenie Praktyczne z Gaszenia Pożarów

Certyfikowane

Szkolenia szyte na miarę twoich potzreb

NA SZKOLENIACH ZWRACAMY UWAGĘ NA PRAKTYKĘ

Szkolenie Osób Wyznaczonych Do Ewakuacji I Zwalczania Pożaru W Zakładzie Pracy.

Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymują zaświadczenie respektowane przez PSP i PIP 

0
PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ
0
UCZESTNICY

Szkolenie prowadzą zawodowi strażacy na codzień pracujący w PSP

Szkolimy Profesjonalnie

Do naszych szkoleń praktycznych wykorzystujemy korytarz ewakuacyjny oraz symulator pożarów z dużą ilością atrap. Uczestnicy szkolenia mogą poczuć gorące płomienie oraz przekonać się jak uciążliwe jest poruszanie się w zadymionym pomieszczeniu.

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznej obsługi oraz właściwego doboru gaśnicy w zależności od rodzaju palącego się materiału, oraz skutecznego gaszenia gaśnicami przenośnymi.

Namiot ewakuacyjny

Posiadamy namiot do ćwiczenia ewakuacji. 
Podczas szkolenia namiot wypełniony jest gęstym sztucznym dymem. Dym jest całkowicie bezpieczny dla uczestników. Wejście do pomieszczenia w którym widoczność jest bardzo ograniczona robi duże wrażenie i uzmysławia, uczestnikom w jakich warunkach mogą się znaleźć w czasie pożaru.

Miejsce

Szkolenie możemy przeprowadzić w Państwa firmie co pozwala zaoszczędzić koszt związany z dojazdem, oraz skrócić do minimum nieobecność pracowników w miejscu pracy. Może się ono również odbywać na naszym terenie lub np. przy okazji imprez integracyjnych we wskazanym przez państwa miejscu.

Symulator Pożaru

Szkolimy używając profesjonalnego symulatora pożarów i dzięki temu możemy: pokazać różne rodzaje pożarów: ciał stałych, cieczy łatwopalnych, gazów i tłuszczy, przeprowadzić praktyczne ćwiczenie na „żywym” ogniu,

Zalety naszych szkoleń

Szybkość, nie tracicie Państwo czasu na dojazd pracowników, my przyjeżdżamy do Was. Efektywność, szkolenie prowadzone jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu, uczestnicy szkolenia uczą się praktycznej obsługi gaśnicy. .